19 Mayıs 2008 Pazartesi

-Alyans Modelleri ve Fiyatları-

-Alyans Modelleri ve Fiyatları-


Baharın son haftalarındayız ve yazın gelmesine cok az kaldı... Sezon tam anlamıyla evlilik sezonu. Durum böyle olunca, biz de kadina özgü ekibi olarak sizler için en gözde alyans modelleri ve fiyatlarını araştırdık...Eşinizle bir ömür boyu beraberliğinizin simgesi olacak bu enfes modellerden biri eminiz ki size göre...
Beyaz altından hoşlanan biriyseniz bu modelimiz; 14 ayar beyaz altın. Fiyatı: 269$

Son derece şık ve göz doldurucu bir model! Siz hanımlar için tam tur, iri pırlantalarla süslenmiş bir alyans, ve eşiniz için ise çok sade, dümdüz bir model... İşte şıklık ve zarafet budur dedirten çok hoş bir model...Bir diğer modelimiz ise, 14 ayar sarı altın. Ürün, 2.83 gr . Fiyatı: 239$Bu alyans modelimiz ise gene 14 ayar altın ve 3.09 gr. Urün fiyatı: 249$
Bu ise biraz daha farklı bir model. 14 ayar sarı altın, ve 4.17 gr. Urun fiyatı: 299$Çok şık bir model! 14 ayar sarı altın, ürün ağırlığı: 5.57 gr. Urun fiyatı : 329$Düz modeller yerine, taşlı alyansları tercih ediyorsanız, bu da çok hoş bir şeçim olabilir...Bu model 14 ayar altın, 19 tane de .25 karat pırlanta taşla süslenmiş. Ve ağırlığı: 8.23 gr.

Siz bayanlar için taşlı, eşleriniz için ise daha sade bir model. Gerçekten çok şık ve göz doldurucu bir model !


Bu ise daha sade bir model. Ortasında 3 taş pırlanta ile süslenmiş, çok zarif bir model...

Ve son olarak, Serimizin en iddialı ürünü! Bu modeli, Eva Longaria ve Tony Parker da tercih etmiş. Hollywoodun bu ünlü çiftinin taktığı alyansın fiyatı ise bilinmiyor...1 yorum:

pınar ktu dedi ki...

merhaba ben pınar,yüzük desenlerı gerçekten çok hoş, işim gereği bilezik ve alyans modelleri çiziyorum.burada ki modellerde çok güzelmiş...bizim piyasada görmediğim bir kaç model var burda. yakında bizim piyasayada dahil ederiz :)) ...az bir vakit sonra kendı tasarımımı yapıp kendı parmağıma takıcam...(anlarsınız yaa)ama onu piyasaya vermicem :)))