19 Kasım 2008 Çarşamba

Gece Elbiseleri

Moda her geçen gün değişiyor, ve bu fark özellikle günlük giyimimize daha hızlı ve belirgin bir şekilde hemen yansıyor. Peki ya gece elbiselerinde son zamanlarda moda ne durumda ?

Tabii ki, kış için şık siyah bir elbise, yaz için ise beyaz bir elbise gardrobunuzun olmazsa olmazı. Fakat biraz da farklı modellere göz atmaya ne dersiniz ? Özellikle düğün, nişan, söz ve mezuniyet sezonunda, bu modeller gece elbisesi arayışı içinde olan okuyucularımıza bir fikir verebilir.

İşte sizler için ünlülerin gardorubundan seçtiklerimiz...

Mischa Barton Ne Giyiyor ?Jessica Alba'nın Seçimleri:Yukarıda Jessica Biel'ın, aşağıda ise Eva Longoria'nın kırmızı halıda giymeyi tercih ettiği tuvalet modelleri...


Bir de Saç, Makyaj ve Takı Detaylarına Göz Atalım...

Saç modellerine gelince, klasikler arasında ya sıkı topuz modelleri yada maşayla şekillendirilmiş dalgalı saç modelleri geliyor. Elbisenizin modeli ve yüzünüzün şekline göre, bu iki tercih arasından en doğru seçimi yapacağınıza eminim..Eva Longoria'nın kolyesi son derece sade, ancak bir o kadar da zarif. Göğüs dekoltesine dikkati çekmenin en belli belirsiz yolu bu olsa gerek.


Saçlarda topuz modelleri her zaman bir klasik olmuştur. Dolayısıyla bu tarz gecelerde topuzlarla şekillendirilmiş saçlar çok şık duracaktır.


Hiç yorum yok: