6 Temmuz 2012 Cuma

Renkli Oje Sevenlere Müjde!


Geçtiğimiz haftasonu kızlarla Çeşme'deydim =)

Gerçekten muhteşem bir tatildi! Ve toplamda 6 kız beraber tatil yapınca, odamızda kıyafetler, çantalar, ayakkabılar, makyaj malzemeleri, ojeler herşey havada uçuştu diyebilirim!

Alternatifler bu kadar çok olunca da, her güne farklı oje kombinasyonu yapan bizler, aynı zamanda birbirimize pratik tüyolar ve önerilerle de ışık tutmayı ihmal etmedik!

İşte renkli oje kullanmayı sevenlere, ancak ojeleri çıkartırken tüm parmaklarını, tırnaklarını bir türlü tamamen temizleyemeyenlere güzel bir tüyo; sevgili Eda'cığımızdan geldi.  

Özellikle koyu renk oje kullananların kabusu, ojeyi çıkartırken her yere dağılan ve kirli gibi bir görünüm oluşturan dalga dalga renklerdir. Bunun için ise önerimiz çok basit! Ne renk oje olursa olsun, ojenizi çıkartmadan önce herhangi bir krem ile güzelce ellerinizi kremliyorsunuz. Ve daha sonra asetonlu pamuğunuz ile ojenizi çıkartmaya başlıyorsunuz. Krem sayesinde ojeniz hiç bir yere dağılmıyor, ve tertemiz bir şekilde çıkmış oluyor!

Ayrıca benim naçizane önerim ise, eğer manikür yaptırma fırsatınız olmadıysa günlük kurtarıcınız olarak Flormar'ın Tırnak Yağını kullanmanız olacaktır. Tek sürüşle tırnaklarınızın kenarlarında oluşan sertlikleri, beyazlıkları ve şeytan tırnaklarını kamufle ediyor :)

Flormar'ın Tırnaklarınız için Bakım ve Onarım Yağı

Her türlü kozmetik mağazasında bulacağınız bu tırnak yağları, yaklaşık 3-4 TL civarında.

Bu önerilerimden sonra da; herkese rengarenk tırnaklarıyla muhteşem bir yaz geçirmelerini diliyorum =) 

1 yorum:

Neşeli Sesler dedi ki...

Kızkıza tatil dünyanın en zevkli aktivitesi olsa gerek:)
Ojelere gelince bu sene o kadar modaki bu canlı renkler insanın içi dışı ferahlıyor ohhh:))

Renkli oje için benden de bir tüyo;
Renkli oje sürmeden en alt kata bir parlatıcı sürünce tırnak sararmasını ve kolay çıkarılmasını sağlıuyor.

Selamlar.
sevgiler.