12 Temmuz 2012 Perşembe

Korhun'un Armağan'ı

Geçtiğimiz "İtalya'da Nikah Bir Başkadır" yazımda bahsettiğim arkadaşım Armağan, 28 Haziran'da Milano'da Korhun ile evlenmeye "EVET" dedi!

Türkiye Konsolosluğunda kıyılan nikahın ardından güzel çiftimiz bir hafta boyunca İtalya'da balayına çıktılar...

Armağan'la konuştuğumda, "Yurt dışında evlenmek nasıldı, tavsiye eder misin?" diye sordum.
"Kesinlikle kafanızda kurduğunuz planlar gibi işleyemiyor, çünkü o kadar heycanlı oluyorsunuz ki herşey kafanızdan uçup gidebiliyor." demişti...

Gerçe ben bu kalıbı dünyanın her yerinde evlenen çiftlerden duyabileceğime adım gibi eminim. O yüzden; yurt dışında nikah kıyıp, daha sonra Türkiye'de sevdiklerinizle yapılacak bir kutlama veya davet fikri benim de günden güne kafama yatmaya başlamadı değil. 

Merak eden okuyucular için işte heycanlı nikah gününden birkaç kare...

Türkiye Konsolosluğunda Kıyılan Nikah Sonrasında, Evlilik Cüzdanı Gururla Armağanda

Merak edenler için not: Armağan'ın elbisesi Forever New'dan! 
Sevgili Armağan ve Korhun, ikinize de bir ömür boyu mutluluklar diliyorum! Saygı, sevgi ve hoşgörüyü birlikteliğinizden hiç bir zaman eksik etmemeniz dileklerimle, bir yastıkta kocayın inşallah =)) 

1 yorum:

ARMAĞAN BAŞMAN dedi ki...

Mervecim;
seninle sık sık görüşsek de buraya yazmaya ancak fırsat bulabiliyorum.Çok mutlu ve heyacanlı olduğumuz bu çok özel günü bloğunda paylaştığın ve de iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.
Yurtdışında evlenmeyi düşünen takipçilerine şu tavsiyeyi vermeden geçemeyeceğim; aylar öncesinden ilgili konsolosluk ile iletişime geçip gerekli prosedürleri tamamlasınlar.Konsolosluklar randevu ile çalıştıklarından istediğiniz nikah gününü almak sıkıntı olabiliyor.Bilgilerinize:)

Sevgiler,

Armağan