28 Nisan 2010 Çarşamba

Pudra Rengi Modası


Bahar ve Yaz Sezonunda Pudra Rengi Olmazsa Olmaz

Bu sezon mutlaka pudra rengi bir kıyafetiniz olmalı! İster gece elbisesi, ister sıradan bir t-shirt, yada şık bir bluz olsun, hiç farketmez, ama gardrobunuzun olmazsa olmazı pudra rengi tonları...

Özellikle pudra rengi babet, topuklu ve deri ceket muhteşem. Yaz günlerinde, pudra rengini beyazlarla kombinleyerek çok fresh bir görünüm de sağlayabilirsiniz.İşte sizler için birkaç farklı pudra rengi ve uçuk somon tonlarında farklı elbiseler ve kombinler.
Jennifer Aniston, dar ve kısa pudra rengi elbisesi, ten rengi ayakkabıları, bronz teni ve saç rengiyle son derece şık bi uyum yakalamış.Angeline Jolie'nin pudra rengi elbisesi ozellikle geçtigimiz yıllarda çok konuşulmuş, ve bir çok Türk modacı ve sanatçı tarafından da taklit edilmeye çalışılmıştı =)


Nişan, söz veya mezuniyet hazırlığında olan okuyucularımıza, özellikle pudra pembesinin gece elbiselerinde ne kadar revaçta olduğunu söylememize gerek var mı acaba? :)


Nerede Bulurum?

Bu tarz gece elbiselerini özellikle Roman ve İpekyol mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Sezonun trendlerini belirleyen bu markalarda fiyatlar biraz pahalı olsa da, özel geceler için gerçekten de etkileyici görünmenizi sağlayacağına eminiz.

Hiç yorum yok: